Hakkımızda | LiderCs.Net

Hakkımızda

LiderCs.Net // Game Hosting

 1. Misyonumuz

  Merhaba, LiderCs olarak 2008 yılında oyun dünyasına adım atmıştık fakat bazı sebeplerden dolayı uzun bir süre ara verdik. Yalnız kendimizi daha fazla geliştirdiğimiz 2018 yılında Counter Strike platformuna yeni ekimizle tekrardan dönüş yapmak için karar aldık ve uzun süre sizlerlerle birlikte olacağız. Şuanlık Cs1.6 ve Teamspeak 3 satışı yapmaktayız. İlerleyen zamanda Global Offensive server satışlarına da başlamayı düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 aktif ekibimizle işimizi yapmaya özen göstereceğiz. Amacımız müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet verebilmektir.
 2. LiderCs Sunucu Özellikleri

  Siparişiniz tamamlandıktan sonra LiderCs otomatik sistemleri Counter Strike 1.6 oyun sunucunuzu dakikalar içinde aktif hale getiriyor. Oyun sunucunuz, en iyi performans için üst düzey dedicated sunucularda barındırılmakta olup, DDos saldırılarına karşı koruma altında tutulmaktadır. Bu sayede oyun keyfiniz kesintisiz ve güvenli bir şekilde devam etmektedir.
  LiderCs altında bulunan tüm sunucular, Counter Strike 1.6 oyun sunucunuzun hızlı bir şekilde başlatılması için SSD’ler ile donatılmıştır. Oyuncular için oyuncular tarafından tasarlanan cs1.6 sunucuları, düşük pingli yerel lokasyonlu sunucular sayesinde gecikmesiz, lagsız bir oyun keyfi vaat ediyor.

  Kolay CS Sunucu Yönetimi
  LiderCS özel kontrol paneli sayesinde, CS sunucunuzu yapılandırmanıza ve özelleştirmenize, FTP kullanarak dosya yüklemenize, eklentileri ve modları yüklemenize, konumları değiştirmenize ve ek yöneticiler eklemenize olanak tanıyor.
 3. Counter Strike 1.6 Modifikasyonları

  LiderCs cs1.6 server kiralama hizmeti kapsamında; Pro/Fun Mod, Base Builder Mod, Bayrak Kapmaca, Biohazard Modu, Jailbreak Mod, Csgo mod, Escape mod, Deathmatch mod, Call Of Duty Mod dahil olmak üzere tüm modlar hali hazırda mevcut olarak gelmektedir. Oyun severlere sunucu çeşitliliği sağlandığı gibi, mod çeşitliliği de sağlanarak eğlencenin yarım kalmasının önüne geçilmiş olunuyor.

  Counter Strike 1.6 Server Kiralama Fiyatları
  Fiyat performans orantısında son derece başarılı olan LiderCs, oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik farklı konfigürasyonlara sahip Cs 1.6 Server Listesi sağlamaktadır. 100’ün üzerinde eklenti ve haritaya, hile korumalarına, DDos saldırılarına karşı korumaya sahip 32 kişilik paketler 7/24 teknik destek ile satışa sunuluyor. Ayrıca ödemeleri banka ya da mobil ödeme seçenekleriyle yapabilme imkânı da mevcut.
  Hız kesmeden eğlenceye devam edebilmek için her türlü detay düşünülüyor.
 4. Team Speak Desteği

  Çevrimiçi oyunları oynarken ihtiyaç duyulan en önemli argümanlardan biri de takım arkadaşları ile hızlı bir iletişim kurabilmektir. LiderCs, 10 yılı aşkın tecrübesi ile, oyun severler için 7/24 açık, %99,99 uptime garantisi, yedekleme ve DDos koruması ile en uygun fiyatlarda, tüm ihtiyaçlarınız için tam olarak koordine edilen Teamspeak3 kiralama hizmeti de sunmaktadır. Yönetici erişimi içeren, hazır çalışır halde gelen sunucu, siparişinizden sadece birkaç dakika sonra kullanıma hazır oluyor.